Nowy abonament w Plusie

nowy abonament w plusie

Od jutra staruje nowy abonament w Plusie. Osobiście mam mieszane uczucia, co do tej propozycji, ale wierzę, że znajdą się osoby, które chętnie z niego skorzystają. Najważniejszą cechą nowego abonamentu jest możliwość wybrania sobie w cenie jednego z trzech dodatków Premium. Co to za dodatki i co poza dostaniecie w ramach nowego abonamentu?

Zachęcam Was też do poznania innych operatorów GSM, przeczytacie o nich tutaj.

Nowy abonament w Plusie

Po pierwsze nowy abonament w Plusie miesięcznie będzie kosztował 70 zł, czyli raczej sporo. Po drugie, za te pieniądze otrzymacie:

  • nielimitowane rozmowy, SMS, MMS
  • pakiet 24 GB (po wyczerpaniu lejek do 2 Mb/s)
  • 120 minut na połączenia międzynarodowe
  • Usługa Premium do wyboru:
    • TIDAL
    • HBO GO
    • IPLA Pakiet Sport Premium

Rzecz jasna umowę podpisujemy na 24 miesiące. Jak sami widzicie abonament jest naprawdę obfity. Mnóstwo internetu, wszystko no limit i do tego można dobrać jeszcze usługę, która pasuje nam najbardziej. Dla fanów muzyki najlepszy będzie TIDAL, dla kinomaniaków – HBO GO, a dla maniaków piłki nożnej – pakiet sportowy IPLA. Ten ostatni daje możliwość śledzenia na żywo i w wysokiej jakości wszystkich meczy Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. Prócz tego dostaniecie programy ze studia z analizami i komentarzami.

Do tej pory z dodatkami kojarzył się przede wszystkim Play, który dawał ich sporo podwyższając za to cenę abonamentu. Być może ta strategia do pewnego stopnia się sprawdza, skoro Plus poszedł w ślady konkurenta? Sama nie zapłaciłabym za abonament 70 zł miesięcznie. Po prostu byłoby mi szkoda. Zwłaszcza wiedząc, że mogę płacić połowę tej kwoty. Owszem, bez dodatków, ale i tak z nich nie korzystam. A co wy myślicie o takiej ofercie. Czy nowy abonament w Plusie wydaje wam się kuszącą propozycją? Zdecydowalibyście się na niego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *